bilet4
alo uçak bileti

Batman THY uçak biletleri ne kadar

Hasankeyf’in Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde şehirsel adı Batman, buraya gelmek isteyen tüm yerli ve yabancı turistlerin THY üzerinden ekonomik uçak biletleri sayesinde bölgeye ulaşımının ne kadar olacağı ile ilgili her ay yeniden fiyat güncellemeleri yapmaktadır. Dilerseniz THY’nin ve aracı sitelerin üzerinden bu biletlere sahip olabilir ve Batman’a fahiş olmayan bedellere uçmanın ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Batman’lı olanlar bilir! Malabadi Köprüsü, Hızır Bey Camisi, en az deyimi kadar ünlü Yolgeçen Hanı ve Mor Kiryakus Manastırı en az şehrin kalanı kadar güzeldir ve buraya giden herkesin uğrak yeri olmaya devam etmektedir. Petrolün dahi çıkarılabilindiği şehirde hala faaliyet gösterebilen birçok kuyu bulunmaktadır. Bu da kente sonradan gelen misafirlerin dikkatini çekmek için yeterli bir sebeptir. Uzak Akdeniz İklimi’nin etkisindeki Batman’da yazlar sıcak geçse de kışlar sert ama az yağışlı bir grafik gösterir. Yollarda uzun zaman harcamak istemeyenlerin ilk tercihi olan havaalanı ise şehre sadece 7 km uzaklıktadır.

“Dünya daha büyük. Keşfet.” sloganı ile Batman’a 2018’de de büyük bir yolcu kapasitesi ayıran THY ile
• Ankara’dan yola çıkmışsanız 178,99 TL’den başlayan fiyatlarla
• İstanbul’dan yola çıkmışsanız 255,99 TL’den başlayan fiyatlarla
• İzmir’den yola çıkmışsanız da 198,98 TL’den başlayan fiyatlarla mayıs ayı boyunca gönlünüzce gidebilir ve yine aynı yolla dönüş sağlayabilirsiniz. THY ile uçmanın keyfi yolculuk sonrası ulaşım fırsatları ile de devam etmektedir. Maliyet açısından ucuza getirmek isteyenler için belediye otobüsleri sabah 07:00 ile akşam 18:20 arasında sizi havaalanından alabilirler ve en fazla 15 dakika içerisinde Batman’ın merkezinde olabilirsiniz. Şehir merkezinin küçük olması, yolda fazladan zaman harcamanızı engelleyecektir. Otobüs yolculuğunuz boyunca da gideceğiniz yere göre Diyarbakır Caddesi’ni, ilçe otogarını ve belediyeyi görebilirsiniz. Size özel bir başka tercih de havaalanında bekleyen taksilerdir. Hız ve rahatlık açısından seçebileceğiniz bu ulaşım aracı ile merkeze değil de başka bir yere gitmek istiyorsanız, kolayca ilk seçeneğiniz haline gelebilirler. Bunların dışından havalimanı servisleri, özel yolcu servisleri, özel araçlar ve THY ile uçtuğunuz için indirim alabileceğiniz araç kiralama hizmeti de siz misafirlerini beklemektedirler.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.