bilet4
alo uçak bileti

Ayrıcalık sunan Pegasus keyfi yaşatıyor

Yerli havayolu taşımacılığının öncü şirketlerinden Pegasus gelişen havayolu ulaşımı, müşteri talep ve beklentileri ve rekabet ortamı çerçevesinde birçok yenilik ve kampanyaları müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Bu kampanyalardan birisi yurtdışı uçuşlarında yurtiçi aktarmalarının bedava olduğu kampanyadır. Online bilet indirimi şansının olduğu bu kampanyada yurtdışına 40 lira civarında başlayan seferlerde hangi noktadan olursa olsun yurtiçi aktarmaları ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Pegasus, kış dönemlerinde de müşterileri için kampanya düzenlemektedir. İndirimli uçuş fırsatı ile kış sezonunda çok uygun fiyatlar ile seyahat gerçekleştirilebilmektedir. Yurtiçi 30 lira, yurtdışı 40 dolardan başlayan fiyatlar ile kış tatili planlamasını erkenden yapan yolcular bu ayrıcalıklı fiyatlardan faydalanabilmektedir. İndirimli fiyatların sınırlı sayıda koltuklar için geçerli olduğu bu kampanya ile ilgili erken rezervasyon yaptırmakta fayda vardır.

Pegasus Havayolu şirketi bahar dönemlerinde de yurtiçi 60 lira, yurtdışı 50 dolardan başlayan fiyatlar ile müşterileri için cazip seçenekler sunmaktadır. Sınırlı sayıda biletler için geçerli olan bu fiyatlar, kalan biletler için artış göstermektedir. Kampanyada Check-in bedelleri fiyata dahil olup iptal, iade ve değişiklik söz konusu olmayıp yurtiçi, yurtdışı ve Kıbrıs seferleri bu kapsam içerisindedir. Pegasus Havayolları uçuş esnasında online yemek siparişi, koltuk seçimi, bagaj hakkı satışı gibi ayrıcalıklar sunmaktadır ve böylece keyifli bir uçuş vadetmektedir. Uçuş sonrasında ise çeşitli firmalar ile yaptığı anlaşmalar doğrultusunda otel rezervasyonu işlemleri için booking.com, cazip fiyatlar ile araç kiralama işlemleri için cartrawler ve kolay vize için de vizehome aracılığıyla müşterilerine sunduğu hizmetlere devam etmektedir.

PegasusFlex hizmeti ile de yurtiçi ve yurtdışı destinasyonlarında satın alınan biletlere esneklik kazandırarak sınırsız bilet değişimi hakkı sağlamaktadır. PegasusFlex hizmeti bedeli yurtiçi uçuşlar için 13 lira, yurtdışı için ise 10 Euro’dan başlamaktadır. PegasusFlex hizmeti ile ilgili bilinmesi gereken birkaç husus vardır. Bu uygulamadan yararlanmak için uçuşa minimum 6 saat kala PegasusFlex satın alınmalı ve uçuştan en az 2 saat önce değişiklik yapılmalıdır. Değişiklik yapılan uçuşlar arasında fiyat farkı tahsil edilmekte olup herhangi bir isim değişikliği ve iade işlemi gerçekleştirilemez. Pegasus Havayollarının bir diğer hizmeti PegasusPlus’a üye olanlar Masterpass’ten %40 indirim, budget ile araç kiralama işlemlerinde ise 50 uçuş puanı kazanmaktadır.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.