bilet4
alo uçak bileti

Artık teknoloji çağına ayak uyuluyor

Teknolojinin ilerlemesiyle artık çok kolay olan şeylerin arasında uçakla yurt dışına seyahat etmekte yer alıyor ve bunu yaparken de uygun fiyatlara mal etmek mümkün olabiliyor. Peki en uygun fiyata uçuş yapmak için nasıl bir araştırma yapmalıyız ve nerelerden bu bilgileri alabiliriz? Sorularına göz atalım. Uçak biletimizi promosyonlu tarifeden almak istiyorsak en uygun zamanda online olarak satış yapan güvenilir siteleri üzerinden yapmamız gerekir. Bu sitelerde fiyatlar gün be gün bildirilmektedir. Ayrıca fiyat alarmı ile e-posta yoluyla da uyarılabilmeniz mümkün hale geliyor. Yanı sıra uçak arama motorları olarak bilinen uygulamak ile yurt dışı promosyonlarından haberdar olunabiliyor. Sayfada bıraktığımız e-postanıza güncel bilet fiyatları ve uygun fiyatlar anında düşüyor.

En etkili yöntemlerden bir diğeri ise en uygun fiyatlardan haber almamızı sağlayan havayolu şirketlerinin ve seyahat blog sayfalarının online bülten e- bültenlerine kayıt yaptırmaktır. Böylelikle kurduğunuz güncel alarmınızla promosyonlu olarak satışa sunulan uygun biletlerin mail adresinize gelmesine olanak tanımış olursunuz. Sürekli uçak bilet satışı yapan sitelerin takibini yapmak mümkün olmadığı için bu yöntemle sizin için takip yaparak size sürekli olarak hizmet eden bir aracı olduğunu görebilirsiniz. Bununla birlikte Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Global, Anadolu Jet gibi havayolu şirketlerini e-posta listelerine kayıt yaptırarak uçuş bilgilerinin gelmesini sağlayabilirsiniz.

Manuel olarak sürekli olarak uçuş aramak çok uzun zaman alacağından bunu yerimize yapacak uygulamalara üye olmanın daha mantıklı olduğundan bahsetmiştik. Hesaplı karşılaştırmaları yaparak bize en uygun bilet bilgilerini gönderen arama motorlarını biraz daha yakından inceleyebiliriz. Yurt dışı yolculukları için hizmet veren uçak biletleri arama motorları sorguladığımızda karşımıza Amerika seyahati için Orbitz çıkıyor. Avrupa ülkelerine yapılacak gezileri planlamak istersek de Momondo veSkyscanner bizi istediğimiz sonuçlara götürebilmektedir. Yurt dışı gezi planlamaları için telefon uygulamaları da kullanılabilmektedir. İndirilen uygulamalar sayesinde biletlerin takibi yapılabilir ve uygun biletlerden haberdar olunabilir. Ayrıca telefon yoluyla şirketlerin çağrı merkezlerine ulaşarak müşteri hizmetleri ile görüşme sağlanarak bilgi alınabilir.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.