bilet4
alo uçak bileti

AnadoluJet Koltuk Seçimi 10 TL Kampanyası

23 Nisan 2008 tarihinde Türkiye sınırları içerisinde yaşayan birçok kişinin havayolu ulaşım hizmetlerinden faydalanmasını sağlamak amacı ile THY tarafından ticari bir marka olarak kurulan AnadoluJet günümüzde sıklıkla tercih edilen bir firma olduğu için koltuk seçimi hususunda da farklı alternatif seçenekler uygulanmaktadır. Kampanyaları ile ilgi odağı olmayı başaran firma 10. yılına özel koltuk seçimi kampanyası düzenleyerek seçimleri 10 TL olarak indirdi. AnadoluJet ‘Uçmayan Kalmasın’ sloganı ile geniş halk kitlelerine hitap etmiş ve herkesin ulaşım ihtiyacını karşılamayı hedeflemiştir. Bunu gerçekleştirirken de amacı ekonomik ve konforlu uçuşu sağlayabilmektedir. 10 yıl zarfında gelişen teknolojiye ayak uydurması, arttırdığı uçak sayısı ve farklı uçuş noktalarına sunduğu hizmetleri ile takdir toplamıştır. 2008’den bu yana 73 milyonun üzerinde yolcuyu güvenle taşımayı başarmıştır.

AnadoluJet sağladığı tüm hizmetleri ile müşteri memnuniyetini hedef alır. Ücretsiz ikramları, bagaj hakları, ekonomik araç kiralama olanakları, ücretli koltuk seçim hizmetleri gibi süreçler profesyonelce yöneterek yolcuların kaliteli yolculuk geçirmesini sağlar. Bu bağlamda gücünü destekleyecek birçok kampanyaya da imza atan AnadoluJet son olarak 10.yılına özel koltuk seçimi kampanyasını başlattı. Kaçırılmayacak olan bu fırsat sayesinde yolcular sadece 10 TL’ye uçuş sırasında oturacakları yeri belirleyebilecekler. 23 ile 29 Nisan tarihleri arasında ücretli koltuk seçimi yapacak olan yolcular için tarih farketmeksizin yapılacak olan koltuk seçimlerinde sadece 10 TL ödeniyor.

Kampanyanın genel detaylarına değinmek gerekirse; 23-29 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerliliği bulunur. Uçuş tarihinde herhangi bir kısıtlama yoktur. Normal tarifelerin yerine yalnızca 10 TL ödeme yapılacaktır. Şöyle ki; acil çıkış koltuğu 22 TL iken 10 TL, pencere kenarı koltukları 20 TL iken 10 TL, koridor kenarı koltuklar 20 TL iken 10 TL, standart koltuklar 15 TL iken 10 TL şeklinde satışa çıkarılmıştır. Firmanın tüm seferlerinde geçerli olan kampanyadan yararlanmak isteyen yolcular ücretli koltuk seçimlerini uçuşa 24 saat kalana kadar yapmalıdırlar. Bu avantajlı kampanyanın farklı indirimler ile birleştirilmesi söz konusu değildir. AnadoluJet kampanya hakkındaki değişiklik hakkını saklı tutma yetkisine sahiptir. Firmanın koltuk seçimi ile ilgili yürüttüğü kampanya detaylarını kurumsal web sitesi aracılığı ile almak mümkündür.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.