bilet4
alo uçak bileti

Akıllı telefonlarda uçak biletleri

Birçok alanda geliştirilen akıllı cihazlara (akıllı telefon ve tablet) kodlanmış ve özel olarak planlanmış yazılımlardan uçak bileti mobil uygulamalarla yurt içi biletleri almak mümkün müdür? Diye soranlara yanıt evettir. Teknolojik bir asırda yaşandığından olsa gerek biletlerde olduğu gibi neredeyse her türlü işler, İOS ve Android işletim sistemlerinin veri tabanları kullanılarak tasarlamış bu tür mobil uygulamalarla çok hızlı, pratik bir şekilde zaman ve para tasarrufu yaparak halledilebilmektedir. Bu tür uygulamaları akıllı cihazlardaki sanal mağazalardan ücretli veya ücretsiz olarak iki türlü yüklenebilmektedir. Mobil uygulamalar sınırlı interneti olanlara, internet kotasını da çok az harcadığından dolayı da kullanıcılar için kolaylık olduğu kadar avantajlı da olmaktadır.

Hızla gelişen hava yolu ulaşımıyla birlikte uçak seyahatinde birçok seçenek olmasından kaynaklı daha uygun bileti bulabilmek için karşılaştırma yapmak gerekmektedir. Mobil uygulamalar, uçakla seyahat edenlere, özellikle farklı hava firmalarının uçuş bilgilerini ve biletlerini karşılaştırarak en uygun bileti seçme ve bileti almak için firmanın acentasına gitme zahmetini yaşatmadan birkaç adımla pratik bir şekilde alma imkânını parmaklarının ucuna getirmektedir. Tek ekranda rezervasyon, yurt içi, yurt dışı biletleri, ekonomik, kampanyalar, ucuz biletlerin hepsini bir arada görebilme imkânı sunmaktadır. Biletleri ucuzdan pahalıya, hava şirketlerine göre sıralanabilmekte olup gidişi farklı bir firmadan dönüşü daha uygun bir başka firmadan alabilme şansı da olmaktadır.

Bu kolaylıkları yaşayıp Türkiye’nin dört bir köşesine kendinize en uygun, en ucuz bileti anında bulup almak için öncelikle akıllı cihazınıza uygun yazılımla uygulamayı indirip yüklemekle başlanmalısınız. Ülkemizde milyonlarca kişinin kullandığı uygulamalar genellikle herkesin kolayca kullanabileceği formatta hazırlanmışlardır. Birkaç adımda ve saniyeler içinde bütün hava yollarının uçuş süresinden bilet sınıflarına birçok detaylarını inceleyerek karar verebilirsiniz. Kararınızdan sonra ister kredi kartınıza tek çekimle veya anlaşmalı bankalarla taksitli olarak ödeme seçeneklerinden birisiyle istediğiniz şehre gidiş dönüş biletinizi kolayca alabilirsiniz. Mobil uygulamalarda daha sonraki bilet alışınızı kolaylaştırmak ve zaman kazanmanız için bilgilerinizi kaydetme alternatifi de sunulmakta yapılan kampanyalardan ilk sizin haberdar olmanıza da yardımcı olmaktadır.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.