bilet4
alo uçak bileti

49 Şehre sefer düzenleyen THY artışları

THY iç hatlarda toplam 49 şehre sefer düzenlemekte geçen yıla göre ise yolcu sayısı % 9.1 oranında arttırmış olup, başta Türkiye olmak üzere tüm dünyada önemli bir havayolu firması olmayı başarmıştır. Havacılık sektöründe devamlı kendini geliştirip, büyüyen firma, güvenilir ve konforlu havayollarının başında gelmekte olup, havayolunun uçak içi ve uçak dışı, pek çok avantajı bulunmaktadır. THY biletleri ile yurdun dört bir yanına uçmak mümkündür. Bunların başında İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirler gelir. Bu şehirlere çeşitli saatlerde pek çok sefer düzenlenmekte olup, ayrıca THY’nin business class ve smile&miles kartlı yolcularına ücretsiz olarak sunduğu loungelarda uçak saati konforlu bir şekilde beklenebilir.

Rötar ve aktarma probleminin neredeyse hiç olmaması sebebiyle de tercih edilen THY, Şırnak ve Hakkari gibi Doğu Anadolu illerine de seferler düzenlemektedir. Rakam olarak diğer firmalara göre biletler biraz daha yüksek olsa da, firmanın sunduğu konfor ve güven bu bedele değer olmaktadır. THY müşteri memnuniyetini en üst seviyede önemsemekte, uçak içerisindeki koltuklar geniş, rahat ve ergonomik olmaktadır. Kalite ve konfordan vazgeçemeyenlerin havayolu olan THY business class ve economy sınıfı olarak da farklı sınıflarda uçmaya olanak sağlar. Erken satın alınan biletler sayesinde THY ile ucuza uçmakta mümkün olmaktadır.

THY’nin çeşitli otellerde, havaalanı otoparklarında ve araç kiralamada sağladığı avantajlar dolayısıyla da tercih edilen havayollarının başında bulunmaktadır. THY’nin sefer düzenlediği iller arasında, Trabzon, Tekirdağ, Iğdır gibi illerde bulunmaktadır. Isparta gibi bazı illere havayolu ile ulaşım sadece THY ile olmaktadır. Çünkü THY güvenilir havayollarının başında gelmektedir.Yurtiçi ve yurtdışı pek çok ödüle sahip olan THY, kendini devamlı geliştirip büyümektedir. Tüm dünyada önemli bir marka olan firma, havacılık sektöründe tek olmak ve tek kalabilmek için devamlı çalışmaktadır. Uçuştan yaklaşık 27 hafta önce alınan promosyon biletler sayesinde, kaliteli ve konforlu bir yolculuğu, otobüsten daha uyguna getirmek mümkün olmaktadır. Bu noktada bilinmesi gereken tek şey promosyon biletlerin büyük bir kısmında iptal, tarih değişikliği gibi durumların olmadığı biletin sadece alan vergisinin iadesinin yapıldığıdır.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.