bilet4
alo uçak bileti

%40 indirimli Pegasus bilet fırsatları

Pegasus tarafından kısa süre önce yayınlan yeni kampanyada müşterilere %40 indirimli bilet alabilme fırsatı sağlamaktadır, müşterilerin %40 indirimli bilet alabilmeleri için öncelikle Google Play ya da App strore’dan havayolu şirketinin uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Uygulama akıllı telefonlara kurulduktan sonra, bu uygulama üzerinden belirtilen tarihlerde alınan biletlerin ücretinin ödenmesi masterpass yöntemi ile yapılması gerekmektedir. Havayolu şirketi tarafından belirtilen şartların sağlanması durumunda bilet fiyatlarında %40 indirim yapılmaktadır. Söz konusu indirim miktarı da oldukça yüksek kabul edilen seviyelerde bulunmakta olup müşterilerin fırsatı kaçırmamak için acele etmeleri gerekmektedir. Çünkü bu kampanyada da birçok kampanyada olduğu gibi koltuk sınırı bulunmaktadır. Ayrıca şirket tarafından sunulan fırsatın süresi de çok kısa olduğundan hızlı karar vererek biletin alınması gereklidir.

Pegasus ile yolculuk yapmak isteyen kişiler, uçak biletlerini çok daha uygun fiyatlara alabilmek için şirket tarafından yapılan kampanyaları takip etmeleri yeterlidir. Havayolu şirketi tarafından müşterilere sunulan fırsatlar, şirketin resmi internet sitesinde yayınlanmaktadır. Yayınlanan kampanyaya ait bütün detaylar yine aynı sitede yer almaktadır. Peegasus tarafından yapılan kampanyaların bazıları sadece bir gruba yönelik olabilmektedir. Örneğin 24 Kasım tarihinin Öğretmenler Günü olmasından dolayı, bu tarihte öğretmenlere farklı fiyat seçenekleri sunulmaktadır. Bunun dışında herkes için geçerli olan kampanyalar da bulunmakta olup bunlarda müşterilere indirimli bilet alabilme fırsatı sağlamaktadır.

Yukarıdaki kampanya dışında da Pegasus tarafından sunulan farklı fırsatlar bulunmaktadır. Fırsatlardan yararlanmak için öncelikle haberdar olmak gerekmektedir ki yukarıda da bahsedildiği gibi bunun için takip çok önemlidir. Hem şirketin kendi resmi sitesi hem de farklı sitelerden bu tür fırsatlar haber alınabilmektedir. Sunulan fırsatların koşullarının da net bir şekilde öğrenilmesi önemlidir. Çünkü havayolu şirketlerinin sunmuş olduğu indirimli bilet seçeneklerinde koltuk sınırı ve farklı şartlar olabilmektedir. Havayolu şirketleri tarafından satılan promosyonlu biletlerde genellikle iade ve iptal seçenekleri bulunmamaktadır. Bununla birlikte bazılarında uçuş tarihini değiştirebilme seçeneği de bulunmamakta olup yolcuların söz konusu şartları iyi değerlendirmesi gerekmektedir. Pegasus’tan indirimli bilet alırken de benzer değerlendirmeler yapılmalıdır.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.