bilet4
alo uçak bileti

%30 oranlarına kadar indirimler

Kampanyalı uçak biletini alan yolcular yüzde otuzlara kadar indirimlerden yararlanarak tasarrufta bulunmuş olurlar, normal şartlarda İstanbul’dan Antalya’ya ortalama 100 liraya gidebilecek olan bir yolcu özellikle kış aylarında düzenlenen kampanya dâhilinde 27 lira gibi düşük ücretlerle yolculuk etmiş olur. Şimdilerde şirketlerin birçoğu kış kampanyalarını açıklamış durumdadır. Kış kampanyasında büyük indirim yapan hava yolu şirketlerinin amacı müşterilerinin hava yolu tercih etmesini sağlamaktadır. Ancak bu kampanyada dikkat etmemiz gereken kampanya dâhilinde almış olduğumuz biletin iade edilemez olduğu, bilet tarihinin değiştirilemez olduğu ve biletin iptal edilemez olduğudur. Yani biletimizi aldığımız zaman uçuşumuzu gerçekleştirmesek bile ücretini ödememiz gerektiğidir.

Kampanyalar kapsamında İstanbul’ Ankara üzerinden gitmek isteyen bir yolcu sadece 27 liraya yolculuk yapmaktadır. İzmir’e, Antalya’ya, Adana’ya gitmek de aynı şekilde 27 lira olup yolcular kampanyalardan faydalandığı takdirde yüzde 30, yüzde 50lere varan indirimler kazanmaktadır. Kampanyalar sadece yurt içi uçak bileti fiyatlarında uygulanmamakta olup yurt dışı uçak biletlerinde de büyük indirimler kazanmamıza olanak sağlamaktadır. İngiltere’nin başkenti Londra’ya Ankara üzerinden gitmek isteyen yolcular uçak biletlerini 152 liralardan almaktadırlar. Avrupa’nın merkezi olan Paris’e Ankara üzerinden gitmek isteyen yolcu ise sadece 227 lira gibi bir rakamla, Kiev’e Ankara üzerinden gitmek isteyen bir yolcu ise sadece 159 lira gibi rakamla yolculuk yapabilmektedir.

Yurt dışına uçmak isteyen yolcular da yurt içince olduğu gibi yüzde 30 ve yüzde 50lere varan indirimlerle uçak biletlerini alabilmektedirler. İndirimli uçak bileti alan müşteriler büyük oranlarda kar elde ederek indirimli uçuş bileti almanın ve indirimli uçuş keyfinin tadını çıkarırlar. Mevsimlere göre kampanyalar düzenlemekte olan hava yollarının ucuz biletlerine sahip olmak için internet sitelerini takip etmemiz yeterli olacaktır. Bayramlarda ve diğer özel günlerde yolculuk yapacak olan müşteriler 3 ay gibi bir süreden önce biletlerini aldıklarında erken bilet almanın indirimli avantajını yakalayarak ekstra indirimli olarak yolculuk yapacaklardır. Bilet alırken zamanından önce

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.